Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Charles Oliveira predpoved zapasu
Charles Oliveira predpoved zapasu

Oliveira předvídá průběh duelu s Poirierem. Cítí spoustu krve i snadnou obhajobu

Šampion Oliveira se svého příštího zápasu vůbec nebojí. Údajně je ve všech aspektech boje lepší jak Dustin Poirier.

Americký Diamond má za sebou další úspěšnou bitvu s Conorem McGregorem, což znamená jediné. Měl by být dalším v pořadí, kdo vyzve Oliveiru v boji o titul. Šampion s touto bitvou však už předem počítá a těžkou hlavu si s ní nedělá.

„Dustin si zaslouží respekt za to, co ve své kariéře dokázal, ale i tak věřím, že v duelu se mnou těžce narazí. Ve svých rukou mám totiž granáty, a když ho zasáhnu, způsobím mu mnohočetná zranění. Takový nápor nebude schopný vydržet, takže ho potom nejspíš stáhnu na zem, kde ho donutím se mi vzdát,“ predikuje.

Ještě nedávno přitom Oliveira říkal, že svého příštího soupeře ukončí na KO. Nyní svou předpověď tedy lehce pozměnil.

„On Dustin není v postoji zase tak špatný, určitě se mnou bude chtít jít do války, ale zase já mám ty granáty ve svých rukou, takže si myslím, že ho v postoji načnu a na zemi dokončím,“ uvedl v interview pro MMA Fighting.

Nyní už jenom zbývá potvrdit, kdy ke zmíněné bitvě dojde. Oliveira hovořil něco o prosinci, Dana White se k termínu zatím ještě nevyjádřil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin