conor mcgregor ufc vyhra

Oliveira: Tak ty jsi tvrďák, Conore? Zkus nejdřív porazit Dustina a pak se spolu budeme bavit

Conor McGregor už očkem pomžourává po titulu lehké váhy, ale aby se k němu dostal, má ještě práci, kterou musí vykonat.

Jak už nový šampion nastínil a jak je oficiálně napsáno ve hvězdách, na irského Notoriouse bude 10. července čekat duel s Dustinem Poirierem. Nebyl by to ovšem Conor, aby předem netušil, že si v pohodě dojde pro výhru, načež se dostane k boji o titul, který také získá.

Oliveira je sice králem lehké váhy jenom chvilku, ale zato už teď musel krotit Irovy odvážné emoce. „Conore, víš ty co, postarej se nejdřív o Dustina a teprve potom si spolu popovídáme,“ oznámil jedenatřicetiletý Brazilec, který v UFC působí už dlouhých jedenáct let. Teprve teď se však dokázal propracovat až k nejvyšší příčce.

„Pokud jsi takový tvrďák, tak nejdřív porazíš Dustina, pak se vydáš do Brazílie a já tě posadím zpátky na prdel. Někteří chlápci prostě moc mluví,“ poukazoval na McGregorovu přednost, díky níž se ve světě MMA stal slavný. Tehdy však svá slova dokázal ještě v kleci obhájit, nyní už to tak snadné nemá.

„Jestli si dobře vzpomínám, dřív jsem Conora několikrát vyzval a já mu ani nestál za odpověď. Teď jsem však v pozici, kdy se karta obrátila. Pokud chce mou pozornost, tak ať maká,“ vzkázal prostřednictvím ESPN svérázný brazilský šampion.

Charles Oliveira je držitelem černého pásu v jiu jitsu a jeho perfektně propracovaná zem by dozajista v případném souboji mohla Notoriousovi dělat problém. Zatím se však touto otázkou zabývat nemusíme, neboť je před námi další napínavý turnaj, který může ještě dost zamíchat kartami lehké váhy.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue