Sean OMalley ring girls
Sean OMalley ring girls

O’Malley se zbláznil. Ring girls jsou důležité, říká, ale navrhuje vyhodit rozhodčího

Sean O’Malley se musel opřít do Khabiba Nurmagomedova a jeho pomatených názorů. Místo toho přišel s náhradním a údajně ještě lákavějším řešením.

Jak je už asi každému dobře známo, jelikož je toho plný internet, Orel má v poslední době velmi náročné období. Podstupuje jednu tiskovou konferenci za druhou a na každé ze sebe vypustí nějakou věc, která se dá považovat za velmi kontroverzní.

Úplně naposledy Khabib zmínil, že by se rád zbavil ring girls, které považuje za nejvíce zbytečné bytosti v celé oblasti bojových sportů. Tento krok se navíc opírá o jeho muslimskou víru, což se mnoha Američanům, a nejen jim, nelíbí.

Na dané téma se rozhodl reagovat perspektivní bojovník z řad bantamové váhy UFC Sean O’Malley. Ten zmínil, že mu ring girls nikterak nevadí, spíše naopak, užívá si jejich přítomnost. Místo toho by ale rád trochu kuriózně zavedl zápasy bez dohledu rozhodčích.

Sean O’Malley má jasno

„Přijde mi to, jako by Khabib v poslední době tak trochu ztratil rozum. Nejdřív zkritizuje situaci v Afghánistánu a pak chce měnit tu nejhezčí věc na MMA, což jsou ring girls. Chápu, že ten člověk říká, co má zrovna na srdci, ale nemůže do světa vypouštět takové kontroverzní sračky, zejména, když na tom ostatním lidem záleží,“ uvedl O’Malley.

Následně přidal svůj dodatek. „Jestli už se něčeho máme zbavit, ať to jsou raději rozhodčí, ti jsou stejně potřeba mnohem méně,“ sdělil pro mnohé lidi poněkud překvapivě a především nechápavě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin