O’Malley: Já jsem největší hvězda bantamové váhy. A Dillashaw? Cory z něj ty drogy už vymlátí

O’Mallley: Fanoušci nikdy nebudou spokojení. Konečně mám soupeře z žebříčku a stejně mě kritizují

Sean O’Malley nemůže najít klid. I když má konečně „pořádného soupeře“, stále jej fanoušci kritizují.

O’Malley sám o sobě řekl, že je největší hvězdou novodobé éry MMA, a tak musí počítat s tím, že kromě chvály musí slýchávat také nadávky. „Všechno tohle je přeci se slávou spojené, nebo ne?“ provokoval ve svém podcastu.

Zde také mimo jiné vysvětloval, jak má být člověk chytrý. „Není důležité přijímat těžké výzvy za malé peníze. Je podstatné přijímat nejlehčí výzvy za velké peníze. A v UFC to chodí tak, aspoň u mé smlouvy, že ať už budu bojovat s kýmkoliv, vždy dostanu stejně zaplaceno,“ vysvětloval.

A to byl také důvod, proč se až doposud vyhýbal soupeřům z oficiálního žebříčku bantamové váhy. Pro svůj následující fight ovšem učinil jakousi výjimku a přijal duel s Raulianem Paivou. Ani tak se žádných přívětivých reakcí nedočkal.

„Tak sakra už, co chcete?“ ohradil se vůči fanouškům. Konečně mám soupeře z žebříčku a stále nejste spokojení. Některým lidem se člověk prostě nikdy nezavděčí.“

O’Malley nicméně tvrdí, že je už teď slavnější jak Conor McGregor, takže mu podobná kritika vesměs tak nevadí, spíše naopak, musí si na ni zvykat, protože s přibývající slávou bude ještě růst.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin