Oproti McGregorovi jsem ještě mílius, brání YouTuber Jake Paul své výhružné zprávy

Oproti McGregorovi jsem ještě mílius, brání YouTuber Jake Paul své výhružné zprávy

Někdy má předzápasový trashtalk čistě propagační účely, Jakeu Paulovi je však vyčítáno, že tuto hranici už dávno překročil.

Známý americký YouTuber totiž nepřemýšlí nad tím, jaká slova si vybírá. Rodině svého příštího soupeře vzkázal, že jejich tatínka zmasakruje. A samotnému tátovi navíc slíbil, že ho zbije do bezvědomí.

Co se Paulovi ovšem nelíbí, je to, jakým způsobem k němu lidé přihlížejí. „Když něco takového řeknu já, jsem hned ten největší grázl, ale když něco podobného říká McGregor, tak se ho všichni zastávají,“ uváděl Jake na svém YouTube kanálu.

Shodou okolností je Conor člověk, který trashtalk na MMA scéně nejvíce rozvedl. A někdy s ním také zašel opravdu velmi daleko.

Jake Paul při zápase v boxu
Jake Paul při zápase v boxu

„Já jsem ovšem v porovnání s McGregorem ještě mílius!“ brání se mladší z bratrů Paulů, který se aktuálně chystá na svůj profesionální debut ve světě boxu.

„Conor mlátí staré lidi, hází židle na autobusy, nadává na víru a rodinu. O Khabibově manželce řekl, že je to ručník. Já jsem jediný, kdo tu má terč na zádech, protože Conor vše může, u něho jsou lidé tolerantní, i když nemá limity,“ zlobil se.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue