weidman mcgregor nazory

Ostrá slova plná kritiky! Weidman se s McGregorem vůbec nemazal

Bývalý šampion střední váhy se dostal do hodně ostré pře s Conorem McGregorem.

Za vše, skoro jako pokaždé už, mohly nějaké Irovy „nemístné“ připomínky. Ty nyní Notorious nastartoval obrázkem, na kterém byli vyobrazeni on, Chris Weidman a Anderson Silva. Tuto trojici spojuje vzájemná zlomenina holenních kostí, a zatímco se obě střední váhy v době úrazu svíjely na zemi bolestí, McGregor si pak ještě v klidu poklábosil s Joem Roganem.

„Život není o tom, co se vám stane, ale o tom, jak zvládnete to, co se vám stane,“ okomentoval McGregor svůj obrázek, jenž se silně dotkl zejména Weidmana, jehož fraktura byla natolik vážná, až se bál, že přijde o nohu.

„Tohle je naprostá hanba. Conor tu sdílí nějaké obrázky, kde si utahuje ze dvou legend střední váhy. Působí to na mě, jako by mi někdo právě vlepil facku do tváře. Snaží se nad námi povýšit, že je dobrým příkladem pro dnešní mládež apod. Nenechte se ale vysmát, zrovna on je ten poslední, ke komu by lidé měli vzhlížet,“ odpovídal rozhořčený Weidman.

„Kdyby Conor chtěl, aby si z něj lidé brali příklad, měl by přestat mlátit důchodce v baru, DJe na party, měl by přestat fanouškům rozšlapávat telefony, nadávat lidem do víry a rodiny. Však vy víte, o čem mluvím. Ty nadávky Khabibově ženě, mámě, Poirierově ženě, vyhrožovat jim, že je zabije. Tohle je prostě ta nejvíc spodní hranice lidskosti. Přesně tam se Conor nachází… na úplném dně!“ kritizoval jej.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin