Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
paulo costa ufc mma
Zdroj: MMA Fighting

Paulo Costa a jeho moudro: Země je placatá. Pokud nemáme pravdu, proč nás tedy cenzurují?

Říká se, že přibližně sedm procent obyvatel celé Brazílie věří tomu, že je země placatá. Nyní je nám jasné, kam a proč se řadí Paulo Costa.

Známý UFC bojovník, který měl loni tu čest zabojovat o pás střední váhy, kde ovšem poznal svou vůbec první profesionální MMA porážku, je zastáncem velmi zvláštní teorie, podle níž země nenabírá kulatého tvaru.

Ani sám Costa nikdy nedokázal pořádně veřejně vysvětlit, proč je o této hypotéze přesvědčený, zato pravidelně a dokola razí jedno heslo: „Země je placatá“. S touto frází se můžeme setkávat na jeho Twitteru, kde ji vždy čas od času zařadí mezi své reakce.

Oči se svým příznivcům brazilský bojovník snažil otevřít zejména posledním příspěvkem. V něm poukazuje na jeden zásadní fakt, všichni zastánci této teorie jsou prý pravidelně cenzurováni.

„Pokud bychom se mýlili, že je země placatá, nikdo by nás nemusel cenzurovat,“ napsal. Podle očekávání se ovšem v komentářích s mnoha příznivými reakcemi nesetkal.

Dle doposud neoficiální Costovy výpovědi pro brazilský tisk je země rovnou plochou, nad kterou cirkulují Slunce a Měsíc, přičemž Měsíc není o příliš větší jak slunce. Jak k této domněnce ovšem došel, to nevíme. Fanoušci ale tvrdí, že to může být jeden z následků bojování.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin