Paulo Costa nezastavuje a už se opět potí v tělocvičně. Chci odvetu, UFC mi ji dluží, pokřikuje

Paulo Costa myslí svůj návrat do klece k velice osobní bitvě s Israelem Adesanyou smrtelně vážně, že už teď začal znovu trénovat.

Brazilský vyzyvatel schytal během minulého víkendu na turnaji UFC 253 první TKO a s ním i první kariérní prohru. Ačkoliv se mu prý před zápasem „něco“ přihodilo, nehodlá se na nic vymlouvat. Jde mu pouze o pomstu… Velmi krutou pomstu.

„Chci svoji odvetu, UFC mi ji dluží. Za to, co ten lidský odpad předvedl po našem zápase, ho zmasakruji. Garantuji vám, že příště ten průběh bude stoprocentně jiný,“ řekl Costa na svém Instagramu a poukazoval tak na Adesanyův velmi diskutovaný sexuální akt, jímž kompletně zostudil svého soupeře.

Protože Costa myslí svá slova vážně, tak se vykašlal na nějaký odpočinek. Prakticky ihned, co to bylo možné, vyrazil zpátky do tělocvičny, kde se dle svých vlastních slov připravuje na reparát.

„Nemusí se vám to líbit, ale jsem oddaný svému přesvědčení, že Izzyho mohu porazit. Zůstávám v pohodě, protože znám své kvality a také vím, čeho jsem schopný,“ uvedl muskulaturní bijec, jenž až do tohoto osudného duelu měl na svém kontě bez jediné porážky třináct výher, dvanáct z nich přišlo před limitem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue