Paulo Costa reaguje na prohru s Adesanyou. Slibuje brzkou odvetu a zcela odlišný průběh

Paulo Costa se po dni rozjímání o tom, co se vlastně na UFC 253 přihodilo, poprvé podrobněji vyjádřil ke své porážce.

Všichni se těšili na „Největší bitvu roku“, jak sliboval i sám Dana White, ale k té nakonec nedošlo. Brazilský vyzyvatel byl během propagace zápasu velmi živý, jenže pak v kleci najednou zkoprněl. Šampion Adesanya si tak došel pro jednu z nejlehčích a nejdominantnějších výher ve své kariéře.

„Jsem v pohodě, protože znám své kvality a vím, čeho jsem schopný,“ začal Costa svůj omluvný proslov během živého vysílání na svém Instagramu.

„Stále plánuji zůstat ve střední váze a také si plánuji dojít pro odvetu. Jsem si jistý, že ji brzo dostanu. Izzy to také moc dobře ví. Tentokrát si však s sebou vezmu všechny své zbraně!“ naznačoval, že příště ten průběh bude mnohem lepší.

„Děkuji všem haterům za vaše negativní zprávy. A všem mým přátelům bych rád vzkázal jedno: nebojte se, vrátím se zpátky silnější,“ řekl Costa.

„Jsem v pohodě a moc dobře si uvědomuji, co se odehrálo. Slibuji vám, že příště se to už nestane. Měl jsem nějaké problémy, na které se nechci vymlouvat. Teď je po zápase, já prohrál, ale garantuji vám, že příště to bude naprosto odlišné. Mistrovský pás ještě poputuje do Brazílie!“ zakončil s příslibem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue