Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Joanna Jedrzejczyk ufc relax penize
Joanna Jedrzejczyk ufc relax penize

Peníze, co beru v UFC, si mohu vydělat i mimo klec, hlásí Jedrzejczyk. Podmínka pro příští zápas je tedy jasná…

Joanna Jedrzejczyk se v kleci už přes rok neobjevila a nijak zvlášť na svůj návrat nespěchá. Zejména, pokud nebude vyslyšena její prosba.

Bývalá šampionka slámové váhy nerada přiznává, že věci zamrzly zrovna na financích, jenže tomu tak je.

„Není to o penězích, ale zároveň je to o penězích, chápete? Nemusím totiž riskovat svůj život a své zdraví za finance, které se mi dostávají od UFC. Jen jsem prostě už starší a pokud mám podstoupit další zábavný fight jako ten s Weili (Zhang), musím za to být dobře odškodněna,“ oznámila Jedrzejczyk.

Polská válečnice se tak nepochybně snažila nastínit, že peníze za boje z UFC k životu již nepotřebuje, neboť má vlastní byznys, ze kterého má příjem. Bojování se ovšem ještě úplně nevzdává.

„Já MMA miluji, na tom se nic nemění, jen si mohu snadno přijít na dobrý obnos i jinak, než je zápasení. Tak, kde u toho nemusím nic riskovat,“ vysvětlovala.

Joanna Jedrzejczyk ufc

Joanna má nyní s UFC platnou smlouvu pouze na jeden zápas. Zdali pak dojde k prodloužení, to se neví, proto nemůžeme vyloučit i ten fakt, že půjde o její poslední vystoupení pod taktovkou největší MMA organizace planety.

„Vše je možné, pokud to bude dobře odměněno. Do své kariéry jsem investovala spoustu času a obětovala tak své zdraví. Na výhře či prohře nezáleží, jelikož se vždy do zápasu snažím dát maximum. Stojí mě to však spoustu fyzického i psychického zdraví, a proto to nemůžu dělat věčně,“ uvedla Jedrzejczyk, která svůj názor ráda přehodnotí, pokud uslyší šustění zlaťáků.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin