Petr Yan: Pořád jsem ještě šampionem, proti Sandhagenovi budu obhajovat svůj titul

Oficiálně podle UFC teď žádný pás sice nedrží, přesto se Petr Yan považuje za právoplatného šampiona bantamové váhy.

Až tedy nadejde čas jeho bitvy s Corym Sandhagenem, bude to považovat jen za svou další obhajobu.

„Pokud je mi známo, Aljamain mě v boji neporazil, a k tomu navíc přede mnou z případné odvety utekl. Nic se tedy nezměnilo, já jsem stále šampionem a 30. října budu svůj pás pouze obhajovat,“ nalhával si ruský bojovník.

Oficiálním mistrem divize bantamové váhy zůstává Aljamain Sterling. Toho ovšem trápí potíže s krční páteří, a tak do boje nezasáhne dříve než na začátku příštího roku. Vzhledem k tomu, že k titulu ale nepřišel vlastní zásluhou, ho nikdo za šampiona nepovažuje.

„I dle mého názoru je mistrem bantamové váhy stále Petr Yan,“ řekl Cory Sandhagen. „Spousta lidí to tak vidí. Je to dominantní síla, se kterou je nutné počítat. Pokud Yana porazím, budu svým způsobem právoplatným vládcem divize já,“ líčí.

Sterling je tedy zatím přehlížen, ale až se zotaví, dostane příležitost čelit vítězi tohoto duelu. Pak bude moct ukázat, že o něm lidé neprávem pochybují.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin