Paddy Pimblett podepsal smlouvu s UFC

Pimblett: O’Malley vypadá jak naprostý blbec, ale ve skutečnosti je pořádně mazaný

Oba borce od sebe dělí dvě váhové kategorie, ale přesto se do sebe navážejí, jako by se spolu měli utkat.

Paddy Pimblett přišel do UFC a okamžitě začal sebevědomě prohlašovat, že si to tu celé podrobí. Už teď si vizualizuje, jak ukořistí pás lehké váhy na Anfield Road a jak si lidé budou popěvovat jeho jméno.

O’Malley je v UFC už podstatně delší dobu a cíle má vesměs podobné. I on se prohlásil za nejlepšího bojovníka planety, který je navíc největším tahounem organizace, čemuž se Pimblett na jednu stranu směje, ale na druhou to chápe.

O’Malley vypadá a chová se jako naprostý blbec, ale ve skutečnosti je pořádně mazaný. Přijímá jenom zápasy se snadnými soupeři, aby nahnal rekord a aby to vypadalo, že je dobrý,“ pravil Paddy pro MMA on Sirius.

„Myslím si, že je to jeho cílem, nabírat co nejvíc pozornosti, mlátit živé boxovací pytle a pak se tvářit jako pán světa. Tímto tak chce pouze zvýšit svoji hodnotu, možná si i zvýšit sebevědomí, ale uvidíme, kam až to dotáhne, pokud začne přijímat ty pravé výzvy,“ podotýká.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin