Michael Chandler přestoupil z Bellatoru do UFC a chce titul

Pitbull Freire: Pokud Chandler získá v UFC titul, bude to jasný signál, že je Bellator lepší

UFC jako druhá nejlepší MMA organizace? Pokud bude šampionem Michael Chandler, tak s ohledem minimálně na lehkou váhu prý ano.

Patricio Freire je uznávaný bojovník, který drží mistrovské pásy z pérové a lehké váhy Bellatoru. Během této strastiplné pouti se střetl s celou řadou soupeřů, přičemž jedním z nich byl i Michael Chandler, nový titulový vyzyvatel v UFC. A asi není nutné podotýkat, že ho Pitbull přejel.

S ohledem na tento fakt se Freire domnívá, že je lepším zápasníkem. A po použití pouhé logiky si už můžeme doplnit, na jakou skutečnost bude Pitbull poukazovat, pokud se Chandler stane šampionem v UFC.

„Pokud Michael ten pás v UFC skutečně získá, pak to bude znamenat jedinou věc. UFC bude mít pouze druhou nejlepší lehkou váhu ve světě. Já jsem první a jsem z Bellatoru,“ připomněl se Freire.

„Všem lidem na celém světě nebude dlouho trvat, než si uvědomí, že nejlepší zápasník z lehké váhy pochází v úplně jiné organizace, to je holý fakt,“ nepochyboval třiatřicetiletý Brazilec, který věří, že má všechny potřebné předpoklady k tomu, aby dokázal přemoct i takového Khabiba Nurmagomedova. Jenom k tomu neměl příležitost, jak to prokázat.

Michael Chandler chce v UFC získat titul

Shodou okolností se Pitbullův názor tak trochu opírá o to, co řekl prezident Bellatoru Scott Coker. Ten ještě na přelomu nového roku prohlásil, že UFC chybí kvalita v divizi polotěžké váhy, kde mimo jiné působí i český samuraj Jiří Procházka. To je něco, na co si on u své společnosti stěžovat nemůže.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue