Gane trefuje Lewise
gane lewis

Po jedné Lewisově ráně jsem měl rozmazané vidění, přiznává Gane. I tak si pochvaloval svůj výkon

Ještě před fightem Ciryl Gane predikoval, že jeho soupeř bude zasahovat maximálně tak vzduch. A tento tip mu na 98 procent i vyšel, i když to málo, co ho zasáhlo, ho pekelně bolelo.

UFC 265 je za námi a my už teď víme, že novým dočasným šampionem nejvyšší hmotnostní kategorie se stal Ciryl Gane. Jedenatřicetiletý francouzský bijec, který ve své profesionální kariéře ještě neprohrál a touto výhrou si jen upevnil své jméno v tomto drsném oboru.

„Slíbil jsem mistrovský výkon a ten jsem také předvedl,“ zářil Gane po zápase štěstím. „Bylo to téměř naprosto dokonalé. Derrick mě zasáhl kolikrát? Dvakrát? Nutno však dodat, že jsem po jedné ráně měl rozmazané vidění, ale ani to mě nevyvedlo z míry a já i nadále pokračoval ve svém herním plánu,“ vyjasňoval.

Nad výkonem nového prozatímního divizního mistra se rozplýval i sám Dana White. „Znáte Derricka, je to zvíře a profesionál, ale v této bitvě se na nic nezmohl. Dopadlo to tak, že nás nyní čeká sjednocující souboj mezi Ganem a Ngannouem, lepší scénář jsem si ani představit nemohl,“ těší se.

A sám francouzský bijec nyní hodlá dokonat svou současnou dominanci. „Věřím, že mám na to Francise porazit. Troufám si říct, že jsem na těžkou váhu nejchytřejším a nejrychlejším bojovníkem. S dobrou taktikou přemůžu kohokoliv,“ věstí.

Ciryl Gane ufc mma

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin