Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chandler Oliveira
Chandler Oliveira

Po prohře s Oliveirou jsem s nikým nemohl mluvit, byla to pro mě životní ostuda, přiznává Chandler

Michael Chandler dodnes nerozumí tomu, jak mohl prohrát s tak „snadným“ soupeřem, jako je Charles Oliveira.

S ním se střetl v polovině května, když měl možnost zabojovat o uvolněný pás divize lehké váhy, kde kdysi vládl neomylný Khabib Nurmagomedov. Pro veterána z Bellatoru se tento zápas vyvíjel velmi slibně, v prvním kole vůbec nebyl daleko od ukončení, ale pak v tom druhém stačila sekunda nepozornosti a rázem přišlo všechno jeho snažení vniveč.

„Lidé se mě často ptají, proč jsem se s nikým po této prohře s Oliveirou příliš nebavil. Pravda je taková, že jsem ani nechtěl. Toužil jsem se pouze před celým světem schovat. Chtěl jsem se schovat před lidmi, medii, tréninkovými parťáky… přede všemi prostě. Tohle pro mě byla strašně ostudná porážka,“ přiznával Michael Chandler, který nového brazilského šampiona označil za „snadného soupeře“, proto mu takový neúspěch nezajistil klidné spaní.

„Myslel jsem si, že Oliveiru porazím, měl jsem na to. Osobně se považuji za komplexnějšího bojovníka, ale jak už tomu občas bývá zvykem, bohužel i já udělal chybu. Nejlepším způsobem, jak ji napravit, je dostat se zpátky na koně. To chci právě udělat 6. listopadu, když se střetnu s Justinem Gaethjem. To je bitva, která mě může poslat zpátky k titulu,“ věří Chandler.

chandler gaethje ufc

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin