Makhmud Muradov Gerald Meerschaert UFC
Makhmud Muradov Gerald Meerschaert UFC

Po vstupu do klece jsem přestal být sám sebou, lamentuje Muradov. Potíže měl i s fyzičkou

Ačkoliv měl za sebou vůbec první regulérní přípravu, v zápase se to neprojevilo. Ba naopak, Machovi odešla fyzička ještě rychleji jak v jeho předchozích zápasech.

Občas věci nevychází tak, jak bychom si zrovna představovali. Makhmud Muradov zamířil do UFC ke svému čtvrtému souboji, jenže v něm nakonec prohrál, i když byl na poměry této vrcholné MMA organizace prakticky velkým papírovým favoritem.

Soupeři Meerschaertovi se výkonnostně v UFC zrovna nedaří, proto tuto výhru potřeboval jako sůl. A i navzdory tomu, že to byl největší outsider na uskutečněném turnaji, tak se dočkal překvapení. Uzbeckého bijce nejenže nahulil v postoji, ale navíc ho pak zakončil na zemi.

„Prohra je prohra, to se bohužel stává. Ale každá prohra mě posune dál. Vím, že jsem byl připravený, udělal jsem pro ten zápas hodně, ale necítil jsem pak v něm toho Macha, co znám. Když jsem přišel do klece, nebyl jsem to já. Váha šla dobře, nálada byla dobrá, ale bohužel, necítil jsem nohy. Prostě to nevyšlo. Soupeř byl lepší a já prohrál,“ zpytoval svědomí Muradov, který tak potvrdil předchozí domněnky, že v souboji měl skutečně limitovanou hybnost.

„Umím přiznat porážku. Přiznat, že protivník byl lepší. Myslel jsem, že ho vypnu, ale dopadlo to jinak. Každou ránou jsem ho chtěl vypnout, to byl asi problém. Jasně, že jsem naštvaný. Když jsem v letadle zavřel oči, měl jsem to před nimi, ale s tím už nic neudělám. To je minulost. Musím myslet na budoucnost,“ přidal pro sport.cz uzbecký bijec, který by se rád v kleci znova objevil ke konci současného roku.

Trenér Kníže hodnotí Muradovovu prohru, na vině prý byla i menší klec

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin