Podívejte se: Takto se Nate Diaz připravuje na bitvu s Leonem Edwardsem

Podívejte se: Takto se Nate Diaz připravuje na bitvu s Leonem Edwardsem

Po roce a půl se nám vrátí do klece i mladší z bratrů Diazů, kterého bude čekat duel s Leonem Edwardsem. Jak probíhá jeho příprava?

Známý stocktonský rváč se díky své popularitě napříč bojovým světem dostal k zápasu, ke kterému by se normálně asi nedostal. Dana White mu předhodil současnou trojku žebříčku velterové váhy, kterou když porazí, tak by se mohl přiblížit až k titulové šanci.

„Vím, že Dana White řekl, že novým vyzyvatelem je teď Colby Covington, ale podívejte se na Usmana. On nechce mít s Colbym nic co do činění. Proto nepochybuji o tom, že pokud Nate porazí Leona, stane se novým vyzyvatelem číslo jedna,“ přiznal veterán Daniel Cormier.

A s téže myšlenkou počítá i manažer Ali Abdelaziz. „Kamaru si přeje obhajovat už teď na začátku léta proti Michaelu Chiesovi, ale kdyby se Diazovi podařilo porazit Edwardse, tak nepochybuji o tom, že by potom nebyl dalším v pořadí.“

Nate Diaz má tedy nyní vše ve svých rukou. 15. května se v pětikolové bitvě pokusí vypořádat s britským „Rockym“, na něhož má prý už teď připravenou „speciální“ taktiku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue