Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor
conor mcgregor

Poirier? Diaz? Khabib? McGregor odhalil, kdo byl doposud jeho nejtěžší protivník

Conor McGregor se za svou kariéru střetl s celou řadou zvučných jmen, co ale považuje za svou dosavadní největší překážku, to vás jistě překvapí.

Notorious má opravdu velké sebevědomí, díky němuž si nedokáže přiznat porážku s někým lepším. I takový Khabib Nurmagomedov, který nad ním vesměs dominoval, měl údajně jenom štěstí.

Není se tedy čemu divit, že když byl Conor tázán na to, koho považuje za svého dosavadního nejtěžšího soupeře, tak odpověděl velmi stručně a jednoznačně: „Je to váha.“

McGregor tím nepochybně narážel na předzápasové vážení. Zejména v lehké váze je nutné den před zápasem splnit limit 70 kilogramů, což je kupodivu také hranice, k níž měl irský bojovník po svém druhém odchodu do důchodu poměrně daleko. Proto například na souboj s Donaldem Cerronem navrhoval, aby se oba utkali ve veltru a nemuseli tak zbytečně shazovat.

A jak je to tedy v případě Diaze s Poirierem? „Na trilogii s Diazem jednou dojde, tím jsem si jistý. A Poirierovi zatnu ten falešný úsměv. Teď ať si klidně oslavuje tu svoji nelegitimní výhru, ale on sám ví, že ten duel nevyhrál,“ komentoval McGregor.

Notorious má nepochybně velké choutky ke čtvrtému souboji, aby jím potvrdil, že je lepší, než mohli lidé vidět, ale Dustinovi se do něj možná tak moc jít chtít nebude. Již teď o víkendu opět připomněl, že v jeho osnově chybí splnit už jen poslední část, a tou je titul lehké váhy. Jak ho získá, tak dost možná odejde do důchodu.

poirier mcgregor odveta

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin