conor mcgregor bojovnik

Poirier je lepší bojovník jak McGregor, teď ho zlomí už kdykoliv, má jasno trenér

Mike Brown, trenér Dustina Poiriera, je otevřený čtvrtému zápasu s McGregorem. Jindy slavný Ir by však ale neměl počítat s nějakým přívětivým výsledkem.

Conor McGregor 10. července prohrál druhý souboj v řadě, když si na konci prvního kola s Dustinem Poirierem smolně zlomil nohu, a tak se musel smířit s další prohrou na TKO. Bohužel pro něho, i kdyby zápas normálně pokračoval, údajně by výsledek ani tak nebyl jiný.

„Pokud se podíváte na tabulku skóre, dva bodoví sudí to první kolo dali jasně 10-8 pro Dustina, který Conora naprosto zlomil. Dostal ho na zem, zasáhl ho několika lokty, zlomil jeho vůli a naprosto dominoval. Pochybuju, že by to v dalších fázích zápasu bylo jiné,“ uvedl Brown pro MMA Fighting.

I Dana White nyní mluví o tom, že až se Notorious vrátí, což bude někdy za rok, zjevně okamžitě dostane další odvetu. Proti ní Poirierův kouč nic nenamítá.

„McGregor změnil tuhle hru, je to největší postava našeho sportu, ale už není tím, kým býval. Už není tak pohotový, tak ostrý, Dustin ho kvalitativně předčil. My se můžeme jenom zlepšovat, zatímco jeho forma už bude jenom klesat. Jsem si jistý, že každý další zápas pro nás bude jenom lehčí a lehčí,“ prozradil s tím, jako kdybychom se mohli dočkat i pátého střetnutí.

Americký Diamond si nyní může vychutnat zasloužený odpočinek a až bude připravený, bude ho čekat boj o pás lehké váhy. Další měření sil s McGregorem se bude řešit až v době, kdy se kompletně uzdraví Irova zlomená noha.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue