Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier top souper
Dustin Poirier top souper

Poirier odhalil, kdo je nejvíce nadaný soupeř, kterému kdy čelil. Khabib a Conor ostrouhali

Dustin Poirier se za svou kariéru pral s celou řadou zvučných soupeřů, ale pouze jednoho mohl uznat díky jeho výjimečným schopnostem.

Podíváme-li se na celý ten přehled zpětně, americký Diamond se jen za svou éru v UFC pral s takovými borci, jako jsou Eddie Alvarez, Justin Gaethje, Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov, Max Holloway, Anthony Pettis či Dan Hooker. Každý z těchto soupeřů ho nějak obohatil, ale pouze jednoho z nich považuje za toho nejvíce obdařeného talentem.

Dustin Poirier řekl, kdo je nejlepší

„Nejvíce nadaným soupeřem, který mi kdy čelil, byl pravděpodobně Max Holloway. Nejenže je velice odolný – má opravdu skvělou bradu – ale navíc se jako jediný dokázal vypořádat s tím tempem, které jsem do boje přivedl, což není zrovna lehká věc. Pokaždé, když jsem ho trefil, mi dokázal odpovědět. A že jsem ho zasáhl několika pořádnými bombami. Ty zápasy s ním mi skutečně hodně daly,“ pochvaloval si pro ESPN Poirier.

O Conorovi a jeho dovednostech již Dustin nemluvil, zato u takového Khabiba zmínil, že to byl nejlepší grappler, kterému kdy čelil. „Je to jediný člověk, který umí používat své nohy stejně jako své ruce. Když vás svázal, nemohli jste se z toho dostat. Vždy dokonale věděl, kam přenést své těžiště, abych se nemohl uvolnit,“ vzpomínal, přičemž ho mrzelo, že více neotestoval Orlovy zkušenosti v postoji. To se ale povedlo jen málokomu.

Dustin Poirier

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin