Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
dustin poirier ufc top zapasnik
dustin poirier ufc top zapasnik

Poirier prozradil, kdo je v lehké váze po odchodu Khabiba nejnebezpečnějším soupeřem

Dustin Poirier si je moc dobře vědom, že se v lehké váze UFC nachází bojovník, který dá každému pořádně zatopit.

Když měl Poirier uvést jméno nejvíce talentovaného soupeře, kterému kdy čelil, tak uvedl Maxe Hollowaye. Ani na Khabiba Nurmagomedova ovšem nezapomněl, jen u něho vychválil jeho wrestling i grappling, což jsou dva velmi účinné aspekty, které u nikoho ještě tak vyvinuté neviděl.

Protože je wrestling skutečně v rámci MMA mocnou zbraní, obává se, že si tuto vlastnost po Khabibovi převezme jeho týmový kolega Islam Makhachev. Na jeho kontě se sice nachází už jedna profesionální porážka, zato potenciál má vskutku vysoký.

Conor McGregor Dustin Poirier 3

Dustin Poirier o TOP bojovníkovi

„Který z bojovníků lehké váhy by pro mě byl nejtěžší zkouškou? I teď se domnívám, že Khabib Nurmagomedov. Nicméně, protože je už v důchodu, tak věřím, že by to byl Islam Makhachev. Disponuje totiž velmi podobným a nepříjemným stylem,“ prozradil Poirier.

Ne nadarmo se o Islamovi hovoří jako o Eaglově nástupci. Dle spekulací, jež každým dnem jenom sílí, se očekává, že se tento ruský borec nejdéle do dvou let skutečně stane šampionem lehké váhy.

„Myslím si, že mě od titulové bitvy dělí ještě jedna nebo dvě výhry,“ uvedl sám Makhachev, který se do klece vrátí 30. října, když bude čelit bývalému šampionovi Rafaelovi dos Anjosovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin