Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier ufc mma
Dustin Poirier ufc mma

Poirier už má vyhlídnuté plány po bitvě s McGregorem. Nerad by zůstával jen v lehké váze

Dustin Poirier ví, že před sebou už moc bojových let nemá, a proto by je rád využil k tomu, aby se na něj vzpomínalo.

Začal sice jako pérová váha, postupně se přesunul do lehké, ale nyní už jeho zrak pošimrává dokonce i po velterové. To vše ještě před duelem s Conorem McGregorem, s nímž se utká tuto sobotu v noci.

„Co si spousta lidí neuvědomuje, je to, že Dustinova stavba těla skutečně odpovídá velterové váze. Dejme tomu, že kdysi zápasil v pérové, ale sám cítil, že mu to shazování za to nestojí, nemohl tam naplno využít svého potenciálu. V lehké je to o něco lepší, ale veltr by mohl být jeho ideální kategorií,“ prozradil v Just Scrap Radiu Poirierův kondiční trenér Phil Daru.

O zmíněné možnosti prý tato dvojice jednala. „Dustin ví, že kdyby přešel o kategorii výše, dost by mi tím usnadnil práci. Oba tušíme, že by tam mohl být velice dominantní. Nemluvě o tom, že by se tím zvýšila jeho KO síla,“ tvrdí.

Teď však má Poirier jiné plány. „Podstatný je nyní zápas s Conorem, poté o titul s Oliveirou a pak můžeme řešit nové možnosti. Velterová váha nepochybně bude jednou z nich,“ doplnil Daru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin