Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier mma ufc

Poirier vyložil karty na stůl. Tohle je hlavní důvod, proč kývl na zápas s McGregorem

Původně sice říkal, že ho zajímá, kdo z nich dvou je lepší MMA bojovník, ale to, zdá se, není úplně tak celá pravda.

Proč se v poslední době na bojové scéně mluví o zápasech celebrit? Protože táhnou pozornost a protože z nich jejich hlavní aktéři vždy vydělají tučný balík peněz. A stejně se na to divá i Dustin Poirier.

„Conor McGregor je už víceméně taková celebrita, je to největší osobnost bojových sportů a zápasy s ní budou vždy budit největší pozornost. Nemá cenu si něco nalhávat, i já jsem otec rodiny a mým cílem je se postarat o to, aby má žena a mé dítě měly co jíst. Pokud mám šanci si v jednom fightu vydělat až sedminásobek toho, co by mi vynesl duel s Oliveirou, jdu do toho,“ řekl Poirier na stanici ESPN.

Americký Diamond kvůli trilogii s McGregorem v lehké váze oželil i titulovou bitvu. Jak sám ale už naznačil, boj o pás, ať už proti komukoliv, by mu nevynesl takové peníze jako netitulový souboj s Conorem McGregorem.

Oba hlavní účastníci turnaje UFC 264 už doletěli do Las Vegas. K jejich závěrečnému střetu dojde tento víkend v noci ze soboty na neděli. Hlavní kartu nám od čtvrté hodiny ranní zprostředkuje stanice Premier Sport.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin