Conor McGregor prý prohraje potřetí v UFC

Poirierův trenér má jasno, jak dopadne trilogie s McGregorem

Conor McGregor padne potřetí, je si moc dobře vědom Dustinův kouč.

I když i v druhém duelu papírové předpoklady mluvily jasně ve prospěch irské MMA hvězdy, její soupeř se dokázal prodrat přes všechny překážky a díky skvěle naordinované taktice nakonec shrábl vítězství ve druhém kole na TKO.

S Conorem tato prohra lehce zahýbala, ale rozhodně si ji nehodlal připustit, proto si okamžitě řekl o trilogii, před níž avizuje, že si tentokrát dá pozor na všechny soupeřovy nástrahy. Včetně jeho nebezpečných calf kicků (kopů do lýtka).

Poirierův kouč Phil Daru si je moc dobře vědom toho, že McGregor do třetího duelu udělá několik změn, ale údajně to nebude mít na celkový výsledek tak velký efekt. „Domnívám se, že tentokrát Dustin donutí Conora odklepat,“ zněl trenérův názor v podcastu „The Schmozone“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dustin Poirier (@dustinpoirier)

„Určitě počítáme s tím, že Conor udělá několik změn, aby se vyvaroval těm leg kickům, patrně k tomu změní i svůj bojový postoj, ale na to budeme připraveni. Myslím si, že nám to bude hrát do karet, protože náš soupeř nebude očekávat, na co se chystáme,“ odůvodňoval Daru.

„Conor se nepochybně bude snažit být o něco tvrdší, ale v samotném závěru dne to budeme my, kdo bude určovat tempo zápasu. A proto mi jako nejlogičtější scénář přijde, že to Dustin vyhraje na submisi,“ dodával.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue