Pokud bude chtít, Masvidal může dostat trilogii, překvapil Usman. Zadarmo to ale nebude

Pokud bude chtít, Masvidal může dostat trilogii, překvapil Usman. Zadarmo to ale nebude

Šampion se rozhodl, za jakých podmínek bude ochotný Masvidalovi nabídnout trilogii.

Kamaru Usmanovi je navzdory jeho skvostným výsledkům mnohými lidmi vyčítáno, že si ukazuje na soupeře, s jakými hodlá bojovat. A bohužel se nepoučil ani teď, i když svému oblíbenému floridskému sokovi vzkázal, že zadarmo to mít úplně nebude.

„Jorgeho mám rád, na nic si nehraje, je to skutečný bojovník. Pokud budou skutečné i jeho úmysly, pak nevidím důvod, proč bych mu nedal trilogii,“ řekl Usman v interview pro ESPN.

„Jako první ze všeho ale musí získat pár výher, nejlépe proti nějakým vyzyvatelům. Potřebuju od něho, aby světu dokázal, že se ještě na té nejvyšší úrovni může pohybovat. Jak mi to ukáže, tak mu stoprocentně dám další šanci,“ objasnil.

Zároveň se Masvidala zastal, že mu poslední zápas nemusel vyjít. „Jorge měl možná jenom špatný den, možná se u něj něco zkomplikovalo. Mou podmínku zná a jak ji splní, dám mu třetí příležitost, aby mohl prodat své schopnosti a ukázat, že mě dokáže porazit,“ dodal.

Jorge Masvidal se momentálně propadl na sedmé místo žebříčku velterové váhy UFC. Před sebou má taková jména, jako jsou Colby Covington, Gilbert Burns, Leon Edwards, Stephen Thompson, Michael Chiesa či Vicente Luque. Určitě ho s někým z tohoto výběru ještě časem uvidíme.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue