dana white jake paul problemy
dana white jake paul problemy

Pokud se s Danou Whitem někde potkám, na místě ho vypnu, vyhrožuje YouTuber

Spory mezi Danou Whitem a Jake Paulem jenom sílí, tentokrát se dostáváme už i k výhružkám na zdraví.

Jake Paul se údajně vydal do světa bojových sportů, aby kompletně změnil tuto hru. „Je mi líto, když vidím, kolik času ti sportovci tráví tréninkem a pak za to dostanou jen takovou almužnu,“ reagoval s tím, že se to týká zejména zápasníků UFC, kteří jsou za svou dřinu nejvíce nedoceněni, za což může hlavně „hamoun“ Dana White.

Protože mladý YouTuber svým přesunem do boxu rozjel velmi slušný byznys, který atakuje nejlepší čísla turnajů UFC, nemohl zůstat White zticha. A tak se nám zde rozjela verbální přestřelka, jíž Jake Paul nyní posunul na zcela novou úroveň.

Jake Paul nesnáší šéfa UFC

„Víte, já jsem člověk, který se tu snaží něco změnit. Usiluji o to, aby MMA zápasníci měli lepší platy. Dana White je zase člověk, kterému se má práce nelíbí, jelikož mu narušuju jeho byznys. Proto o mně neuctivě mluví, a proto mě všude diskredituje,“ ujal se slova americký YouTuber.

„Ty spory mezi námi opravdu sílí. On opovrhuje tím, co dělám já, já zase opovrhuji tím, co dělá on. Myslím si, že to dopadne tak, že pokud se s ním potkám třeba někde v klubu ve Vegas, tak k němu přiběhnu a na místě ho vypnu,“ pohrozil Paul pro Fight Hub TV.

Prozatím se však Jake musí soustředit na turnaj, jenž se uskuteční tento víkend v noci z neděle na pondělí. Jeho soupeřem, jak už dobře víme, je bývalý šampion velterové váhy UFC Tyron Woodley. A spekuluje se o tom, že tento galavečer bude bořit rekordy v počtu prodaných PPV, tak uvidíme.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin