Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Derrick Lewis sampion
Derrick Lewis sampion

Pokud se stanu šampionem, mělo by se celé UFC za sebe stydět, avizuje Derrick Lewis

Tvrdí o sobě, že nemá žádné zkušenosti a že ho bojování ani extra nebaví. Teď má však druhou šanci zabojovat o pás těžké váhy.

Derrick Lewis při svém posledním titulovém tažení podlehl Danielovi Cormierovi na škrcení, teď se ale utká s perspektivním a ambiciózním Cirylem Ganem, který ve své profesionální kariéře ještě neprohrál. Kdyby se ale „Black Beastovi“ podařilo uspět, dostal by do svého vlastnictví dočasný šampionský titul a k tomu poukaz na boj s Francisem Ngannouem.

Lewis musel s předstihem všem připomenout, že kdyby se takovému neumělovi, jako je on, přeci jen podařilo v UFC uspět, měla by se celá organizace přestěhovat někam jinam.

„Říkám vám, že pokud ten pás nakonec urvu, tak by se měla celá organizace přesunout někam jinam. Kompletně všichni v těžké váze by se za sebe měli stydět, že nechají někoho, kdo nemá absolutně žádné zkušenosti, aby se stal šampionem,“ oznámil Lewis, jenž se považuje za naprostého outsidera.

Šestatřicetiletý těžkotonážník původem z americké Louisiany vždy bral věci tak trochu lehkovážně, přesto se v UFC dokázal proslavit zejména díky svému KO rekordu. Z pětadvaceti výher, které na svém kontě má, se mu rovnou dvacetkrát podařilo uspět formou KO/TKO. Jeho posledními dvěma obětmi se stali Curtis Blaydes a Alexey Oleynik.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin