Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley titul
Foto: Instagram/Sean O'Malley

Pomalu bych mohl bojovat o titul, tvrdí O’Malley. A co žebříčky? Ty prý nic neznamenají

Sean O’Malley se zatím ještě nedostal ani do nejlepší patnáctky žebříčku bantamové váhy, ale údajně by už klidně mohl bojovat o titul.

Hned na úvod je třeba zmínit, že se jedná pouze o jeho individuální názor, který zatím nesdílí žádný z důvěryhodných lidí v UFC. Sean O’Malley žije v tak trochu jiném světě, ve kterém je zatím stále nepřemožen a samozřejmě také naprostou MMA jedničkou.

„Kam se hrabe Conor McGregor, všichni vědí, že hlavním tahounem UFC jsem tady já,“ říká bojovník, který to má v UFC aktuálně 6-1. Zápasil zatím pouze s jedním lepším soupeřem a tomu podlehl. Ostatní jména tolik papírově zvučná nebyla.

„Pravda je nicméně taková, že já jsem největší hvězda organizace. Vlastně to nemám daleko ani od toho, abych mohl bojovat o titul. Na nějaké žebříčky stejně nikdo nehledí. Já sám jsem na ně nikdy nebral ohled. Je to zbytečná věc, tady jde hlavně o show a já jsem největším trhákem UFC,“ je přesvědčený Sugar.

Aby však do boje o titul zasáhl, potřebuje k tomu pravou motivaci. Dana White ví, že musí zacinkat zlaťáky, jestli mě chce vidět v boji o pás. To je ten důvod, proč jsem doposud odmítal hlavní zápasy večera. Za současnou almužnu tam být nechci. Zaplaťte mi více a seknu kohokoliv,“ předeslal ve svém podcastu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin