Poslední Whiteovo stanovisko ohledně Jonesovy budoucnosti začalo budit velké obavy

Poslední Whiteovo stanovisko ohledně Jonesovy budoucnosti začalo budit velké obavy

UFC se postupně začíná připravovat na život bez Jona Jonese…

Dle mnohých nejlepší zápasník celé historie MMA momentálně vysedává mimo hru, a ačkoliv se s fanoušky na sociálních sítích dělí o svá videa z tréninku, k návratu do klece se nějak nehlásí. Rozhodně ne do té chvíle, než ho UFC osloví s takovou nabídkou, kterou by nabídlo sotva Conoru McGregorovi.

Vzhledem k těmto okolnostem i Dana White svůj boj o přesvědčování vzdal. „Už jsme se v našich plánech zaměřili na život bez Jona Jonese,“ uvedl šéf UFC pro TMZ Sports, kde v podstatě potvrdil, že dalším soupeřem šampiona Francise Ngannoua bude vyzyvatel Derrick Lewis.

„Podívejte se na to, skládáme zápasy na každou sobotu a máme nějaký plán, který chceme splnit. Máme termín, dokdy chceme určité karty zaplnit. Co se týče Jonese, nemůžeme se jím neustále zabývat, když se mu bojovat nechce,“ snažil se vysvětlit.

On by Jones přitom bojoval rád, ale jak už několikrát zmínil, musí to stát za to. Ve své podstatě i on sám přiznal, že tu je určitá šance, že ho nějaká těžká váha (jako například Francis Ngannou) jednou ranou vypne a k tomu mu třeba zlomí i čelist. Proto chce být za tento risk vyplacen.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue