Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Foto: Instagram/Anthony Smith

Postavte se do řady, zmlátím vás hezky všechny, chrlí ze sebe Anthony Smith

Anthony Smith má už dost toho, jak se o něm pochybuje. Po výhře nad Ryanem Spannem se tedy odhodlal k hodně emotivnímu prohlášení.

„Lionheart“ Smith je zápasníkem, jehož skóre doprovází už šestnáct porážek, ale také šestatřicet vítězství. Jedná se o člověka, který si libuje v tom, co dělá, a určitě s tím nehodlá přestávat. Určitě ne do té doby, než se přiblíží k mistrovskému titulu.

Protože je ovšem kolonka proher u amerického rváče poměrně početná, lidé jej neberou tak vážně, jak by měli. „Často bývám odepisován ještě předtím, než vstoupím do boje. Já ale nic neponechávám náhodě. Vždy si jdu pro ukončení a vždy doručím kvalitní show,“ poznamenává.

Momentálně má Smith na kontě tři výhry v řadě. Jeho obětmi se stali Devin Clark, Jimmy Crute a jako úplně poslední Ryan Spann, ten byl donucen odklepat ještě v prvním kole na rear naked choke.

„Už mám skutečně dost, jak mě lidé podceňují. Zní to, jako bych byl s*áč, co umí porazit jen nějaké dědky. A pokud ne dědky, tak to jsou soupeři, co se nenachází na vrcholu žebříčku. Takže aby bylo jasno, já tu jsem a porážím úplně všechny, koho přede mě UFC postaví. Nikdy si nevybírám. Klidně si všichni stoupněte do řady, do jednoho vás zmlátím,“ řekl emocemi nabitý bojovník.

Aby se Smith posouval v žebříčku polotěžké váhy nahoru, do příštího zápasu si poručil Aleksandara Rakiče. Jedná se o soupeře, kterému už jednou podlehl na body, tentokrát by rád dostal svůj reparát. Prozatím to vypadá vskutku dobře, oba bijci by se mohli domluvit na nějakém zimním termínu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin