Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Překvapení ve střední váze UFC! Kdo se má stát novým titulovým vyzyvatelem?

Opět se dostáváme do situace, kdy si šampion snaží vybrat soupeře. A na jednoho takového si ukázal i Israel Adesanya.

Ještě nedávno ve světě MMA neporažený borec by rád rozšířil svou sbírku skalpů. V rámci své hmotnostní kategorie už víceméně porazil všechna velká jména, ale jedno mu stále chybí.

„Není to žádný Marvin Vettori, není to žádný Paula Costa, ale je to Darren Till,“ prozradil Adesanyův kouč Eugene Bareman, jehož hlas zazněl v posledním vysílání Submission Radia.

Israel Adesanya vs. Darren Till

„Problém v naší divizi je ten, že ji Israel celou dokonale vyčistil. Je tu sice ještě Robert (Whittaker), který se snaží dostat zpátky na vrchol, ale Darren je nepochybně přední možností o titulovou šanci,“ přidával trenér jedenatřicetiletého nigerijského šampiona.

Pro mnohé fanoušky může být tato volba dosti překvapivá. Whittaker měl dle šéfa UFC ještě nedávno zaručenou titulovou bitvu. Pak se ale Adesanya přesunul do polotěžké váhy a White přehodnotil své plány.

„Jak může být Robert vůbec považován za předního vyzyvatele?“ ptal se s údivem Bareman. „Nechci znít neuctivě, ale ten člověk proti nám nepředvedl nic mimořádného. Vrchní vyzyvatel pro nás musí představovat aspoň trochu nějakou hrozbu, a toto kritérium v současné době splňuje pouze Darren Till,“ držel se svého názoru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin