Magomedov Ankalaev ufc

Přetlak v polotěžké váze UFC? Mým cílem je titul! hlásí ruský průbojník. Vyzve ho někdo?

Magomedov Ankalaev je dalším borcem v pořadí, který vyhlásil útok na titul polotěžké váhy UFC. Pochybuje ovšem, že se mu kdokoliv dobrovolně postaví do cesty.

Ankalaev je možná jakýmsi černým přehlíženým koněm divize. Momentálně se ale nese už na vlně sedmi výher v řadě, přičemž naposledy si hladce po bodovém rozuzlení poradil s bývalým titulovým vyzývatelem Volkanem Oezdemirem.

Díky této výhře může ruský bojovník vyhlížet souboj s nějakým velkým jménem z elitní pětky žebříčku. Bude mít ale někdo odvahu mu čelit a riskovat tak svou slibnou pozici?

„Myslím si, že jsem svou poslední výhrou o sobě dal vskutku nahlas vědět. Teď už o mně nikdo nemůže pochybovat, spíše naopak, mám pocit, že se mi raději každý vyhne,“ nabývá dojmu Magomedov.

„Mým cílem je samozřejmě titul a přes koho se k němu dostanu, na tom už nezáleží. Uvidíme, jestli mě někdo vyzve,“ podotkl s tím, že bude vyčkávat na svou další zápasnickou nabídku.

Nyní bude muset jen UFC rozseknout, kdo s kým půjde. Jelikož žádný scénář nebyl oficiálně potvrzen, tak lze říci, že volní jsou v podstatě všichni bojovníci. Jak šampion Teixeira, tak i Jan Blachowicz, Jiří Procházka, Aleksandar Rakič, Anthony Smith či Thiago Santos.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin