Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dustin Poirier vyjadreni
Foto: Instagram/Dustin Poirier

Přijdeš za mnou do veltru, anebo jsi vážně takový posera? nařknul Covington Poiriera

Dustin Poirier je možná aktuálně z toho papírového hlediska nejlepší lehkou vahou současnosti, ale podle Covingtona musí přejít do velterové váhy, aby tam prokázal své kvality.

Colby a Dustin byli dva parťáci z ATT gymu. Společně trénovali, spárovali, ale pak jednoho dne přišel konec a pouto se přetrhlo. Místo něho se dostavily pomluvy a nenávist.

„Dustin je taková malá ku*dička. Je si moc dobře vědom, kdo ho pravidelně na tréninku ničil, ale i tak si před medii musí otevírat pusu,“ pravil Covington, který se dožadoval nějaké satisfakce za pomluvy, které na svou osobu slyšel.

Údajně by preferoval měření v kleci. „Všichni lidé na světě vědí, že jsem Dustinův táta. Pokud za mnou nepřijde do veltru a nebude se chtít se mnou utkat, pak bude mezi všemi považován za poseru, který dostával pravidelně v gymu naloženo. Takto má jedinečnou příležitost pokusit se dokázat opak,“ nařkl Poiriera.

„Každopádně doufám, že se jednou přestane bát a přijde za mnou do veltru, abychom tuhle rivalitu mohli konečně nějak završit. Pokud nepřijde, všichni budou vědět, že já jsem jeho táta a on je jenom pouhý posera,“ zopakoval Covington v interview pro The Overtimer.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin