Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
khabib nazor
khabib nazor

Přísný verdikt! Kariéra McGregora je u konce, myslí si Khabib. Poiriera prý nikdy neporazí

Khabib Nurmagomedov si vůbec nebral servítky, když se měl rozpovídat o posledním zápase irského Notoriouse.

Když Khabib kdysi předpověděl, že se Tony Ferguson z porážky od Justina Gaethjeho už nikdy nevzpamatuje, dost lidí ho mělo za blázna. Později se ale ukázalo, že měl pravdu. A podobně přísný ortel nyní vznesl i nad Conorem McGregorem.

„Do své nejlepší formy se každý člověk dostane jenom jednou na život. U někoho to přijde před třicítkou, u někoho po ní, ale všichni si na ni sáhneme jenom jednou. Conor ji už má bohužel dávno za sebou,“ uvedl bývalý šampion divize lehké váhy UFC.

Za příklad zvolil Conorovo poslední utkání. „Bodoví rozhodčí dali první kolo 10-8 Poirierovi, který McGregora úplně semlel. Opravdu si někdo myslí, že by druhé kolo vypadalo jinak? Jsem si jistý, že kdyby se oba dva utkali stokrát, tak z toho Poirier stokrát vzejde jako vítěz,“ nepochybuje.

Notorious tentokrát vsadil na svůj pověstný trashtalk, ani z něho ovšem úspěch nevytěžil. „To proto, že si Conor neustále hraje na někoho, kým není. V lednu si hrál na slušňáka, teď zase na drsňáka, ale nikdy není sám sebou. Podle mě je to velká chyba, moc se soustředí na své chování a na to, jak ho budou lidé vnímat, než aby se soustředil hlavně sám na sebe. To je v boji to nejdůležitější,“ dodal Khabib.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin