Gilbert Burns otazka

Proč jsi tak ticho? ptá se Burns soupeře, jemuž poslal bojovou výzvu. Doteď nezná odpověď

Gilbert Burns přijal ten fakt, že o titul bude s šampionem Usmanem bojovat Colby Covington. Proto se aspoň snaží utvrdit své jméno v pozici nového vyzyvatele.

Čerstvý pětatřicetiletý Brazilec si logicky řekl o druhého nejvýše postaveného soupeře v žebříčku velterové váhy. Tím je britský „Rocky“ Leon Edwards, jenž naposledy na body přemohl Natea Diaze. Od té doby razí jen jeden názor: „Můj příští boj musí být o pás!“ A to je ten důvod, proč ostatní ignoruje.

Gilbert Burns je ovšem neodbytný. Ví, že se divize musí držet v pohybu. „Leone, tak kdy se utkáme? V říjnu nebo listopadu? Řekni mi!“ inicializoval svou snahu k domluvení souboje. Odpovědi se ale nedočkal, a tak přitvrdil. „Nevíte někdo, jaký je čas v Anglii? Všichni tam nějak podezřele mlčí!“

Znovu se vyplatí připomenout, že se v popředí žebříčku nachází jména, jako jsou Gilbert Burns, Jorge Masvidal a Leon Edwards. Dana White už jednou nastínil, že dva borce z těchto tří postaví proti sobě. Ten čtvrtý by se následně mohl utkat s Belalem Muhammadem, jenž se také snaží zapadnou do této „titulové“ konverzace.

Co nevidět bychom se také měli dočkat oficiálního oznámení mistrovského zápasu (v našem případě odvety) mezi Kamaru Usmanem a vyzyvatelem Colbym Covingtonem. Prozatím to vypadá, že tato bitva bude domluvena na konec října.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue