OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Proč Kelvin Gastelum věří, že Conor podlehne Khabibovi?

Komentářů na toto téma není nikdy dost, avšak není se čemu divit. Bitva Conora McGregora s Khabibem Nurmagomedovem má být tou největší v dějinách celého UFC, že již teď budí strašně velkou pozornost. Ta mimo jiné doputovala i k účastníkům ve střední váze, kde řádí ďábelský bojovník Kelvin Gastelum (16-3-0).

„Bavil jsem se se spoustou zápasníků a pokaždé, když došla řeč na Khabiba, každý se mi svěřil, jak silný je. Jakmile vás dostane na lopatky, jakmile vás zalehne celou váhou svého těla, tak není cesty úniku,“ svěřuje se šestadvacetiletý borec.

„Lidé ho na první pohled možná podceňují, ale to je tím, že ho neznají. Pokud má nad vámi kontrolu, budete se cítit, jako kdyby vás zalehl někdo z těžké váhy,“ vysvětluje.

Kelvin Gastelum tipuje UFC

„To je ten důvod, proč si myslím, že jakmile se dostane do přímého kontaktu s Conorem, kde se oba dva ocitnou na zemi, tak jeho soupeř ucítí tlak, jaký nikdy předtím ještě nezažil. Na tohle se prostě ani nedá připravit,“ říká.

Protivníci z druhé strany barikády by nám ovšem sdělili, že k boji na zemi nemusí ani dojít, protože Conorova levačka uspala už nejednoho soupeře, avšak k tomuto se Kelvin ani nehodlá vyjadřovat. „Každý zápasník ustojí nějakou ránu. Osobně očekávám, že to Khabib zvládne. Jsem v jeho týmu, nastává Khabib čas!“ zakončuje.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue