Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor utok

Proč McGregor napadl rappera? Protože je to idiot! zněla jasná odpověď

Conor McGregor opět jednou otřásl celým mediálním světem, když se na udělování cen MTV dostal do potyčky s rapperem Machine Gun Kellym.

Dodnes nikdo pořádně netuší, co za Conorovým výtržnickým chováním stálo. Jedni píší, že se urazil, druzí zase, že to bylo předem domluvené, a třetí pro změnu, že tam je mezi oběma borci nějaká osobní zášť.

Ať už pravda vězí kdekoliv, pravděpodobně je každému jasné, že je McGregor mistrem propagace a každým podobným husarským kouskem jen čistě lidem připomíná: „Já jsem stále tady. Mluvte o mně, pište o mně.“

Svým způsobem to dává i smysl. Conor prohrál své dva poslední zápasy v řadě, teď několik lidí začíná pochybovat o jeho schopnostech, on se však stále snaží budit co největší zájem. Totéž dobře chápe i YouTuber Jake Paul.

Conor McGregor opět napadá lidi

„McGregor se bohužel rozpadá. Jeho ego nemůže přijmout ten fakt, že už není nejlepší, a proto se snaží budit pozornost jinde. Osobně musím uznat Machine Gun Kellyho, protože se zachoval tak, jak se měl správný člověk zachovat, Conora si nevšímal. Conor je idiot. Přesně tak vypadal, tak se i choval. Je to zoufalé chování od zoufalého muže, jehož top éra je dávno pryč. Teď už je spíš ostudou jak hrdinou,“ měl jasno Jake Paul.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin