Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley navrat

Proč se Sean O’Malley chová jako „blázen“, kterým spousta lidí opovrhuje? UFC veterán má vysvětlení

Také se vám nepozdává prapodivné chování Sugara Seana O’Malleyho? Pak vězte, že nejste sami. Vše je to ale prý dobře promyšlená hra.

Podobně, jako tomu u Colbyho Covingtona, který v tomto ohledu dokáže být dokonale přesvědčivý, je i Sean O’Malley údajně jakousi reklamní figurkou, jejíž proslovy, ač už jsou sebevíc kontroverzní, mají jeden jediný účel – budit co nejvyšší pozornost.

Pokud si tedy Sugar hraje na hrdinu, považuje se za nejlepšího zápasníka bantamu a největší hvězdu novodobé éry, pak je to jenom kvůli tomu, aby se o něm mluvilo. Jenom tak si může kromě fanouškovské přízně postupně zajistit v UFC větší plat, o nějž mu především jde.

„Rád bych vám řekl, abyste to tak neprožívali, ale na druhou stranu se v tom nechci nějak hrabat. Sean O’Malley je skvělý kluk, který si nemůže přestat hrát na osobu, kterou pro tento bojový svět vytvořil. Kdyby totiž od této vytvořené role upustil, jeho popularita by rázem rapidně klesla. Všechno, co budoval a stále buduje, by se náhle rozpadlo,“ vysvětluje UFC veterán Chael Sonnen na svém YouTube kanálu.

„Tohle je prostě bojový byznys, takto to tu funguje. Sugar pracuje velmi tvrdě, aby mohl být úspěšným bojovníkem. Jeho prohlášení se vám mohou zdát kontroverzní, ale to je přesně ten důvod, proč ho lidé milují. Tohle je show a jen pár lidí ví, jak se v ní má pohybovat,“ vypovídá Sonnen.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin