Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jiří Procházka: Údery je třeba umět schytávat, ale většinu z nich se snažím vyfiltrovat

Procházka: Blachowicz už vyhlíží zápas proti mně, na jeho místě bych ale Teixeiru neodepisoval

Jiří Procházka potvrdil svůj zájem utkat se o titul polotěžké váhy UFC. Že to bude ale proti Blachowiczovi, na to by úplně nevsadil.

Kartami v divizi do 93 kilogramů poněkud zamíchal Brazilec Glover Teixeira, který vykazuje jednak velmi vysoké sebevědomí, ale také tvrdí, že svůj odchod do důchodu o něco pozdrží. Původně chtěl jen vyhrát titul a odejít, teď jej chce ještě dvakrát obhájit.

Jiří Procházka, jenž bude dělat náhradníka titulové bitvě mezi Blachowiczem a Teixeirou, monitoruje celou situaci zatím zpovzdálí. Odsud vypozoroval, že s ním polský šampion počítá do své další bitvy. Jirka ho však varuje, aby se se svými plány nenechal ukvapit.

„Jan vždy říká: ‚Jirko, jsem připravený.‘ On počítá s tím, že se spolu utkáme, jen mi to přijde nezodpovědné vůči Gloverovi. Tak trochu ho Jan přehlíží,“ upozorňoval Denisa pro MMA Full Mount.

„Samozřejmě, že se chci střetnout s vítězem této titulové bitvy, ale nevím, kdo jím bude. Blachowicz je nyní šampion, ale šampion musí vždy mít mysl ostrou jako břitva a musí být připraven na všechno a na všechny, zejména teď na Glovera. Nemůže ho jen tak přehlížet,“ radí mu.

Na konci října se i my dozvíme, jak se celá situace v divizi polotěžké váhy vyvinula a zdali UFC skutečně nechá Jirku jít bojovat s vítězem, doposud to ovšem vypadá velmi slibně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin