Procházka: Chci předvést zodpovědnější výkon, ne jako v prvním kole svého prvního zápasu

Procházka: Chci předvést zodpovědnější výkon, ne jako v prvním kole svého prvního zápasu

Jiřímu Procházkovu bude už tento víkend v UFC patřit hlavní zápas večera.

Druhý zápas pod taktovkou UFC se ponese na vlně velkého očekávání. Proti českému samurajovi se postaví bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes, jenž se bude chtít oklepat ze svých dvou po sobě jdoucích porážek.

Reyes se nechal slyšet, že zejména jeho druhou prohru ovlivnilo špatné psychické rozpoložení, jelikož se jeho otec nacházel v nemocnici, kde skončil kvůli následkům koronaviru. Proti Procházkovi se tedy bude snažit napravit si svou reputaci, s čímž tak trochu český válečník počítá. A proto hodlá do duelu vstoupit více soustředěně.

„Dominick je podle mě skvělý fighter i dobrý postojář a tak k němu i přistupuji. Beru ho naprosto vážně,“ uvedl Procházka pro server MMA Junkie. „Mé první kolo mého prvního zápasu (proti Volkanovi Oezdemirovi) bylo poněkud nebezpečné, bral jsem to na lehčí míru, teď k tomu chci přistoupit mnohem víc profesionálně,“ přislíbil.

Co se taktiky týče, ta zatím ze strany soupeře zůstává skryta. „Je možné, že proti mně Reyes změní strategii a bude se mě snažit dostat na zem. Na to jsem však připravený, klidně s ním mohu bojovat i na zemi,“ podotýkal.

Cílem i nadále zůstává titul šampiona, spěchat na něj však nehodlá. „Užívám si tuhle cestu. Jestli ten titul přijde po jednom nebo dvou fightech, to mi je jedno. Teď se zaměřuji na příští turnaj, ve kterém chci ze sebe vydat to nejlepší,“ dodal.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue