Jiří Procházka predikuje titulovou bitvu Blachowicz vs. Teixeira

Procházka se mi vyhýbá jako čert kříži, a přitom UFC chce, aby se mnou bojoval, soptí Rakič

Podle Aleksandara Rakiče má UFC s Jiřím Procházkou jiné plány, než ho nechat jít okamžitě bojovat o titul. Český samuraj se však bojí.

Je to pomalu už ohraná písnička, kterou si Rakič zpívá poněkud sám, ale nyní musel opět jednou přitvrdit. Podle všeho byl Jirkovi hned po turnaji UFC 267 nabídnut zápas, který odmítl… Odmítl, protože se bojí.

„Zeptej se Jirky, proč se mi pořád vyhýbá, když mu byl předevčírem nabídnut fight se mnou,“ dotazoval se Rakič novináře Ariela Helwaniho, který si českého samuraje přizval do své show The MMA Hour.

„Tohle že je samuraj? No to mě poser. A pak že já jsem tím, kdo tu odmítá souboje. To si vážně nemyslím. Však nám čas ukáže, až mu tu zasranou českou vlajku strhnu z toho copánku, co má na hlavě,“ rozohnil se.

Pokud se tedy éterem šíří zprávy, že Jirka bude jako další v pořadí bojovat o titul polotěžké váhy UFC, pak jde údajně o desinformace.

„Jak by mohl dostat zápas o titul, když mu UFC před pár dny nabídlo zápas se mnou o post nového vyzývatele?“ táže se Rakič. „Ten člověk se mi viditelně vyhýbá jako čert kříži. Asi potřebuje podobnou lekci, kterou jsem kdysi dal Manuwovi,“ připomínal svou výhru formou KO nad UFC veteránem.

Každý příběh má dvě strany a i v tomto případě nám Procházka poskytl svůj úhel pohledu na věc.

„Rakič je lhář, pokud říká, že mu byl nabídnut fight se mnou. Bavil jsem se s manažerem a skutečně nic takového se nestalo. Jak mně, tak ani jemu tento zápas nabídnut nebyl,“ odpověděl Jirka, jenž stručně zhodnotil i Aleksandarovy poslední nadávky. „Takhle se podle mě nechová válečník, ale lidský odpad.“ 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin