Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jiří Procházka vyhlíží duel s Blachowiczem, ale je otevřený i ještě větší výzvě
Foto: Instagram/Jiří Procházka

Procházka si myslí, že má kamennou bradu, ale ještě nenarazil na „Kladivo“, nabízí se Santos

I když se Jiří Procházka soustředí na svoji přípravu a pozici náhradníka pro titulový boj mezi Blachowiczem a Teixeirou, létají k němu výzvy ze všech světových stran.

Tu další si na pozápasové tiskové konferenci přichystal Thiago Santos. Nejprve se Marreta přiznal, že chce znovu dostat šanci zabojovat o titul a poté si vybral dalšího soupeře.

„Jestli Jiří Procházka nechce stále čekat, tak já jsem tady. Můžu s ním bojovat! Je to dobrý bojovník, kterého respektuji. Viděl jsem jeho zápasy a očividně si myslí, že má kamennou bradu. To je však proto, že zatím nenarazil na Kladivo. Jestli si chceš svojí bradu otestovat, já jsem tady!“ Santos měl těsně po zápase s Johnny Walkerem, kterého dokázal v takticky hodně svázané bitvě přetlačit na body 3x 48-47.

Souboj Brazilců zůstal daleko za očekáváním, ale to se občas při střetu dvou tvrdých strikerů stává. Walker se nechal před zápasem slyšet, že by si věřil na šampiona Blachowicze i na Procházku, ale po třetí porážce v posledních čtyřech zápasech může na podobné výzvy rovnou zapomenout.

Marreta se naopak odrazil k lepším zítřkům a dokázal vyhrát poprvé od poloviny roku 2019, kdy na UFC 239 podlehl Jonesovi. Zajímavostí je, že Thiago byl ve hře již před prvním Jirkovým zápasem v UFC.

Martin Karaivanov společně se svým svěřencem ale usoudili, že bude na start lepší Volkan Oezdemir. Tato volba se ukázala jako správná a výsledkem bylo tvrdé ukončení ve druhém kole.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin