Velká šance pro Procházku. Zasáhne do boje už hned v září?

Procházko a spol., mějte se na pozoru! Přichází vás zmlátit sebevědomý Walker. A pásy chce rovnou dva!

Tak nejen Aleksandar Rakič, o pás polotěžké váhy se sebevědomě hlásí i další borec, který hodlá vyklidit celou divizi, včetně Jirky Procházky.

Johnny Walker je známý provokatér, u něhož se zdálo, že už mu byl sražen hřebínek. Opak je ovšem pravdou.

Tento devětadvacetiletý Brazilec bude hlavní tváří příštího UFC turnaje, na němž se střetne s bývalým titulovým vyzyvatelem Thiagem Santosem. Ve svých myšlenkách ovšem už z nějakého důvodu tuší, že vyhraje. A vesměs nejen to…

„Tuhle cestu jsem si zvolil, a proto nebudu mít klid, dokud si to tu nepodrobím. Vím, že je přede mnou ještě pár chlápků, ale všechny je zmáknu. A až se stanu šampionem, pak svůj pás jednou nebo dvakrát obhájím a vydám se do těžké váhy, protože jsem tu od toho, abych přepisoval historii!“ oznámil Walker.

S jeho jménem je často spojován takový Jiří Procházka. I když jsou oba borci zatím od sebe v žebříčku poměrně daleko (8 příček), co nevidět by se to mohlo změnit. Fanoušci o této bitvě vždy hovořili jako o velmi atraktivní podívané, která by dozajista přinesla nějaké KO.

„Právě se nacházím ve své optimální formě, takže mi je jedno, před koho se postavím. Na tréninku potím krev. Jsem více zodpovědný, všestranný i zkušený. Budu bojovat ještě tvrději jak předtím. Zmlátím úplně všechny!“ avizuje jen pár chvil před svým dalším zápasem Walker.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin