Rafael dos Anjos ufc
Rafael dos Anjos ufc

Rád bych zabojoval o titul, přeje si dos Anjos. Bude k tomu mít poslední a nelehkou šanci

Rafael dos Anjos si přeje na stará kolena ještě jednou zaútočit na titul lehké váhy. Jeho cesta bude ale dost náročná a trnitá.

Dnes už vlastně brazilský veterán si pro svou cestu zpátky na vrchol vybral vesměs to nejtěžší možné jméno, jaké si jen v divizi do 70 kg vybrat lze. Tím je perspektivní ruský bojovník Islam Makhachev, jehož si vzal pod křídla sám Khabib Nurmagomedov. Není se tedy čemu divit, že oba borci disponují přibližně stejným stylem. Rozdíly jsou opravdu jen minimální.

„Jsem si plně vědom toho, že je tohle má poslední šance, jak se dostat k titulu. Není to tak, že bych se chystal do důchodu, to ještě v žádném případě, ale dobře si uvědomuji, že nemládnu a další příležitosti se mi už nenabídnou,“ poodhalil šestatřicetiletý válečník, jenž už v tomto věku často střídá výhry s prohrami.

„Pokud se nad tím zamyslím, tak Makhachev je sice slibný borec, ale zároveň si zde neumím představit někoho lepšího, kdo by ho měl větší šanci porazit. Já mám dobrý striking, mám dobrou zem a umím nastolit zápasnický rytmus. Přesně tento styl by Makhachevovi a jeho wrestlingu nemusel sednout. Rozhodně mám pro tuto bitvu extra motivaci,“ podělil se s veřejností o své plány dos Anjos.

Islam Makhachev predikce

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin