Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Rafael dos Anjos: Můj cíl je být znovu světovým šampionem

Bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos chce světu dokázat, že patří mezi špičku bojovníků této váhové kategorie, a že si jde tvrdě pro to, co je jeho.

„Můj cíl je být světovým šampionem lehké váhy, jak jsem to dokázal už v minulosti,“ zmínil dos Anjos.

„V životě toho musíte hodně obětovat. Myslím si, že jsem ve velterové váze ukázal, co ve mně je, bojoval jsem o titul, ale myslím si, že nejsem typ zápasníka pro velterovou váhu. Nasadil jsem velmi tvrdou dietu a všechno kolem toho. Chci dokázat, že můžu znovu být šampionem lehké váhy.“

Rafael Dos Anjos se měl v polovině listopadu představit na turnaji UFC Vegas 14 v hlavním zápase proti Islamu Makhachevovi, který byl ale kvůli zdravotním problémům vyřazen z turnaje. Na jeho místo se nabídl pouhých pět dní před zápasem Paul Felder, který svůj poslední zápas proti Hookerovi prohrál.

Paul Felder je momentálně světová sedmička žebříčku. Pokud se bývalému šampionovi podaří porazit Feldera v nadcházejícím vzájemném duelu, je velice pravděpodobné, že by se Dos Anjos mohl posunout v žebříčku lehké váhy na pátou pozici, což by byl už jen krok od toho, aby získal titulovou příležitost.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin