Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Rafael dos Anjos ufc
Rafael dos Anjos ufc

Rafael dos Anjos poukazuje, jaký je zásadní rozdíl mezi Khabibem a Makhachevem

Rafael dos Anjos již měl tu čest bojovat s Khabibem a nyní se utká i s jeho nástupcem Islamem Makhachevem.

Pokud nám z Dagestánu putuje něco nejen do UFC, pak je to kvalita. Všichni borci oplývají velice podobným stylem a všichni jsou téměř neporazitelní.

Dlouhou dobu se na vrcholu lehké váhy držel Khabib Nurmagomedov, ten ale pověsil rukavice na hřebík a nyní se na tentýž trůn všemi silami vynasnaží dostat jeho týmový parťák Islam Makhachev.

Mezi fanoušky se traduje, že je Islam nový Khabib, jejich styl je téměř totožný, a tudíž by pro oba neměl být problém porazit i takovou legendu, jakou je dos Anjos. Brazilský bojovník s tímto výrokem ovšem hlasitě nesouhlasí.

„Pokud je zde nějaká věc, ve které Khabib exceloval, pak je to kardio. Nikdo neměl takovou výdrž jako on. To Islam je možná o něco technicky zdatnější, ale rozhodně nemá takovou kondičku. A já osobně se domnívám, že v něm ani není taková vysoká touha,“ prozradil dos Anjos.

„Khabib je člověk, který udává zápasu jeho rytmus, neustále se tlačí dopředu a neustále se vás snaží svázat. To Makhachev je více technický, ale už ne tak odhodlaný. Nerad se vystavuje rizikům, kterým ho já samozřejmě vystavím,“ avizuje nynější veterán a bývalý šampion lehké váhy, který by se k tomuto titulu ještě jednou ve své kariéře rád dostal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin