OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Randy Couture o UFC: Důležité jsou pro ně jenom peníze. Co se stane se zápasníky, to je nezajímá

Bohužel je to tak, jak jsme se domnívali. Názory Rondy Rousey, Mieshy Tate, Curtise Blaydese a dalších byly nyní podpořeny i uznávanou vysloužilou MMA legendou Randym Couturem, jenž nahlédl za oponu a světu představil další „šokující“ tajemství.

„Uvedu vám to na příkladu,“ pravil muž s tehdejší přezdívkou „The Natural“ pro Bloody Elbow. „Jakmile si vás vyhlédne USADA a něco vám najde v těle, obvykle je to pro vás konečná. Ten záznam se s vámi nese a jen málokdo ho dokáže vymazat,“ uvádí.

Pak tu ovšem máme světlé výjimky. „Tato část platí ale jen v případě, pokud pro UFC nejste těmi podstatnými. Jakmile pro ně představujete finanční zisk, divili byste se, jak lehce se dá najít způsob, jak tyto srandovní zákony lze obejít,“ překvapuje.

Randy Couture o UFC

Konkrétní příklad sice neuvedl, ale kdo to pozorně sleduje, má nějaké takové přímo před očima. „Cokoliv, co pro ně představuje byznys, toho se chytí. Člověk se jenom ptá, proč tomu tak je, ale rozumnou odpověď na to nedostane,“ běduje.

Tentýž problém nastává i v potenciálních zápasech o pás. „Jak byste nám jinak vysvětlili, že se tu objevilo tolik záhadných případů, ve kterých jeden zápasník předskočil všechny poctivě bojující v žebříčku před ním a ihned dostal možnost získat titul?“ ptá se, leč marně.

Odpověď je zřejmá… „Bude to tím, že to nikoho nezajímá. Jakmile to pro ně představuje finanční zisk, na nějaké žebříčky se vůbec nehledí. Vše je to jenom o prodeji pay-per-views. Šampioni málokdy bojují s dalším v pořadí, ale s tím, na kom se nejvíce vydělá,“ uzavírá.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue