Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Khabib Nurmagomedov UFC ring girls
Khabib Nurmagomedov UFC ring girls

Ring girls? To jsou nejvíc zbytečné bytosti v celém sportu, míní Khabib. Chce navrhnout revoluční změnu?

MMA či box jsou tvrdá bojová odvětví, která ve volných chvílích zkrášlují něžná pokolení žen. Ta ovšem dle názoru Khabiba do tohoto světa drsné zábavy vůbec nepatří.

Dostaneme-li se úplně na začátek, abychom byli plně v obraze, Khabib již přibližně před dvěma lety říkal, že ženy do bojových sportů nepatří.

„Jsou to bytosti, které do ringu či klece vůbec nepatří. Milé dámy, mám pro vás jednu radu, buďte bojovnicemi raději u vás doma. A ještě jedna drobná věc, místo válčení v kleci byste měly zakončit vašeho manžela v posteli,“ uvedl ruský Orel přibližně na konci roku 2018, když byl ještě šampionem lehké váhy UFC. Už tehdy ale schytal za tato slova kritiku.

Co je ovšem v člověku zakořeněné, to se ani po letech nezmění. Khabib zestárl o dva roky a nyní, když se stal lídrem své vlastní MMA organizace Eagle Fighting Championship (EFC), tak plánuje zavést obří změny. Ty se zatím možná nebudou týkat dámských bojovnic, ale minimálně zasáhnou ženy či slečny, které působí v ringu pouze jako „ozdoby“.

„Ring girls jsou nejvíce zbytečné osoby, které se v našem sportu nachází. Jaký je jejich úkol vlastně? Co mají za práci? Je to můj osobní názor pouze, ale dozajista je vůbec nepotřebujeme,“ zmínil se Khabib na své poslední tiskové konferenci, kde poukazoval na změny, které by rád do budoucna plánoval zavést. A teď je jen otázkou, zdali se po jeho vzoru budou inspirovat i ostatní.

ufc octagon girls

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin