Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Kamaru Usman ufc
Foto: Instagram/Kamaru Usman

Robbie Lawler predikuje, jak dopadne MMA trhák roku mezi Usmanem a Covingtonem

Colby Covington je ve velterové váze možná papírově druhým nejsilnějším zápasníkem, přesto mu spousta lidí nevěří, že jeho schopnosti budou na šampiona stačit.

Pokud se podíváme na všechny uveřejněné dosavadní predikce a je jedno, ať už k nám putovaly od Michaela Chandlera, Khabiba Nurmagomedova, Jorgeho Masvidala či Justina Gaethjeho, všichni shodně věří ve výhru Kamaru Usmana. Jen takový Khabib musel uznat, že je Covington skutečná hrozba, i když se stále přiklání na stranu nigerijského šampiona.

Svůj názor do této sbírky přidal i bývalý mistr velterové váhy Robbie Lawler. Toho bude čekat nyní fight s navrátilcem Nickem Diazem, ale ani tak si potom hvězdný turnaj UFC 268 nenechá ujít.

„Co k tomu mohu říct, je to, že Kamaru a Colby předvedou skutečně dobrý fight. Očekávám skvělou bitvu, která patrně skončí opětovným vítězstvím Usmana, protože byl přeci jen poslední roky aktivnější a jeho dovednosti dost pokročily,“ podělil se o svůj názor Lawler.

„Tím ovšem neříkám, že Colby nebude ve formě… Oba bojovníci budou ve skvělé formě, plně připraveni ze sebe vydat to nejlepší, můj tip jde však na Usmana. Myslím si, že tu má nad každým soupeřem o něco navrch,“ dodal.

Nigerijská noční můra má nad „Chaosem“ už jeden skalp, stalo se tak v prosinci roku 2019 a sám Dana White si chválil, že dost možná ještě nikdy lepší MMA bitvu neviděl. Totéž si slibuje i od odvety, která se uskuteční 6. listopadu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin