Robert Whittaker je připravený na odvetu s Adesanyou, UFC představil i termín

Robert Whittaker je připravený na odvetu s Adesanyou, UFC představil i termín

Protože Darrena Tilla skolilo zranění, zůstává jediným právoplatným vyzyvatelem o titul střední váhy jen Robert Whittaker. A ten nyní touží po odvetě s šampionem Israleem Adesanyou, jemuž jako jedinému za posledních sedm let podlehl.

„Myslím si, že je na čase to konečně rozjet znovu. Je to ohromný zápas a pro UFC také ohromná příležitost, jak vyprodat celý stadion,“ řekl Whittaker na tiskové konferenci, kam zamířil po své dominantní výhře nad Kelvinem Gastelumem.

„Doufejme, že v září už bude tato pandemie za námi, tak bychom to mohli přesunout do Austrálie. Pojďme to uskutečnit, v září budu připraven!“ burcoval bývalý šampion střední váhy, který se aktuálně nese na vlně tří výher. Porazil však samá velká jména, jako jsou Darren Till, Jared Cannonier či právě Kelvin Gastelum.

Israel Adesanya prý nemá zájem

Israel Adesanya ještě nedávno prozradil, že nemá o odvetu s Whittakerem zájem, protože ví, jak ho porazit. Místo toho si ukázal na Tilla, kterého označil za svého příštího soupeře. Mělo to však jednu podmínku, Darren musel vyhrát zápas nad Marvinem Vettorim, aby do titulového boje nevstupoval po prohře.

Jak ale už sami dobře víme, britský zápasník se zranil a do bitvy s Vettorim nenastoupil. O svou příležitost by tedy logicky měl přijít a Adesanyovi už jenom zbývá, aby sklopil hlavu a Whittakerovi nabídl čestnou odvetu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue